O nás

Obráběcí stroje opravujeme a servisujeme od roku 2006. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci, plnohodnotném servisu a přesnosti.

Pravidelně investujeme do technologií i výrobních prostorů. Inovujeme, vyvíjíme a vyrábíme si vlastní nástroje. To vše proto, abychom vám poskytli ty nejlepší služby při opravách vřeten, servisu obráběcích strojů a přesném broušení.

Pro zajištění nejlepších možných řešení pro našeho zákazníka je důležitý výběr kvalitních komponent. Proto spolupracujeme s prověřenými dodavateli náhradních dílů a technologických řešení. Jsme autorizovaní servisní partneři firmy Heidenhain a distributor produktů značky Kitagawa. Zároveň zajišťujeme obchodně-technické zastoupení pro firmu HSD v České a Slovenské republice.

Naše technologie

Technologie jsou pro nás důležité. Pomáhají nám odvádět prvotřídní práci. Ačkoli si naše technologie a postupy chráníme jako cenné know-how, na tomto místě odkryjeme alespoň část z našeho technologického parku.

  • brusky, klasické i CNC
  • měřidla švýcarské výroby
  • 3D souřadnicový měřící stroj ZEISS Contura
  • záběhové stolice, vyvinuté pro naši potřebu
  • přesné vyvažovací přístroje

Historie společnosti

  • Společnost VOPSS Řepeč s.r.o. vznikla v roce 2006. Od začátku se specializuje na broušení a repasování strojních součástí obráběcích strojů.
  • V roce 2010 získala společnost nového majitele, který 30 let působil v přední české strojírenské firmě Kovosvit MAS. Do firmy vnesl baťovského ducha, zkušenosti a cenné know-how. Navýšily se nároky na přesnost a kvalitu.
  • Mezi roky 2010 až 2014 společnost investovala do rozšíření a modernizace výrobních a montážních prostorů. Nakoupila nové diagnostické a strojní zařízení. Do týmu přibyli noví kvalifikovaní odborníci.

Vize a budoucnost

Dnes pracuje ve společnosti VOPSS Řepeč s.r.o. 60 kmenových zaměstnanců. Firma spolupracuje s externími partnery a prověřenými dodavateli náhradních dílů i technologických řešení.

Pro další rozvoj firmy jsou klíčové inovace. Pokrok v technice a ve vývoji vřeten nás motivuje k tomu, abychom investovali do vývoje a nákupu nových technologií.

I kdyby vývoj a inovace vřeten z jakéhokoli důvodu stagnovaly, budeme investovat do zkvalitnění našich služeb a práce. Rozhodující je pro nás kvalita. A kde je kvalita, tam je spokojený zákazník.