Servis strojů

Servis stroje pro nás znamená velkou zodpovědnost, proto používáme kvalitní náhradní díly od osvědčených dodavatelů více

Přesné broušení

Specializujeme se na broušení přesných vřetenových dílů a vlastních vřeten a nabízíme zakázkové broušení jakýchkoli rotačních ploch více

Opravy vřeten

Nabízíme značnou úsporu nákladů
a individuální realizaci oprav od výměn
až po opravu s nejnižšími možnými náklady více

Opravy vřeten

Vřeteno obráběcího stroje je tvořeno z více komponentů. Vřeteno samo o Sobě je velmi důležitá součást obráběcích strojů hlavně proto, že pracovní přesnost je spolu s výrobností hlavním ukazatelem kvality stroje. Tudíž se na konstrukci vřeten a jejich uložení kladou vysoké nároky.

Pracovní přesnost stoje je zásadně ovlivněna:

  • Pracovní přesností vřetene
  • Tuhostí statickou a dynamickou
  • Teplotními vlastnostmi během provozu

Opravy vřeten jsou hlavní náplní firmy. Během několika let se nám podařilo vytvořit kompletní tým špičkových odborníků, který je v současné době schopen řešit nejnáročnější vřetenové aplikace. Díky úzkému propojení výroby, montáže a zkušebny hotových výrobků funguje zpětná vazba směřující k vysoké kvalitě celého procesu oprav, na jehož konci je velmi nízké procento reklamací.

Zkušenosti a znalosti problematiky provozu vřeten nám umožňují uplatnit v praxi mnohá inovativní řešení prodlužující životnost vřeten. V oblasti nákupu subdodávek volíme vždy tu nejvyšší možnou kvalitu nad cenou (ložiska FAG, upínače OTT-JAKOB, odměřování Lenord Bauer sensorik atd.). Zákazníkům nabízíme komplexní vřetenový servis od demontáže ze stroje přes opravu až po namontování a zprovoznění na stroji. VJ procházejí kompletním SPINDLE TESTEM a jsou připravena k okamžitému provozu. Veškerá data ohledně opravy, záběhu, vyvažování a závěrečného SPINDLE TESTU včetně vibrodiagnostického protokolu jsou pečlivě zpracována a uložena v naší databázi.

  • možnost expresních oprav do 72 hodin u vybraných VJ za příplatek
  • řešení oprav výměnným způsobem u strojů z produkce MAS, DMG, ZPS-TAJMAC, KESSLER
  • řešení oprav VJ s minimálními náklady
  • vstřícnost a pomoc při financování nákladných oprav
  • realizaci oprav v době volna, svátků, dovolených atd. za účelem co nejkratší odstávky stroje
  • řešení úprav, zvyšování otáčkovosti tuhosti atd.